شعر


مجموعه شعر، انتشارات بوتیمار، 1391بایگانی


جست‌وجو

حقوق

Image: Intuitivmedia
Powered by: Movable Type 3.2
« | Main | در طربستانِ ما »

September 1, 2005 08:38 PM
I'm against Filtering

دور شدن از دوستان خوب همیشه برای من ناراحت کننده بوده، اما این یکی از قوانین بازی ای است که خواسته و ناخواسته پذیرفته ایم. همیشه خبرهای فرار مغزها رو با دلتنگی دنبال می کنم، حتی اگر اون اشخاص رو اصلاً نشناسم.
سولوژن عزیز، می خواهد برای ادامه ی تحصیل اش برود کانادا. فقط دو یا سه بار حضوری دیدم اش و شخصیت و دغدغه هایش را با نوشته های وبلاگ اش شناختم. آدمی فوق العاده علمی و مثبت، مهربانی ها و دلسوزی هایش هم به طور پنهان در نوشته های اش جاری است، مثلاً نوشته هایش بعد از مرگ پاپ که مردم را ارشاد می کرد. بگذریم، این روزها دیگر ازش خبری ندارم چون وبلاگ اش را فیلتر کرده اند.
سینای عزیز، در قسمتی از سایت اش نوشته : " من با فيلتر کردن سايت های اينترنتی مخالفم. حالا اگر بنا به عرف برخی سايت ها فيلتر می شوند خيلی شاکی نمی شوم، اما موج جديد فيلتر کردن فقط نشانه حضور عده ای سانسورچی ناآگاه و ابله در مقام تصميم گيری است. به همين دليل فکر کردم به نوعی اعتراض کنم و به نظرم رسيد چه کاری بهتر از درست کردن بانک اطلاعاتی دوزبانه از سايت های فيلتر شده احمقانه." شما هم دست به کار شوید و اسامی وبلاگ هایی که نابجا فیلتر شده اند را برای سینا بفرستید. باید واکنش نشان دهیم البته بدون خشونت. دو راه وجود دارد، یا به جای کد جاوای بلاگ رولینگ از کد پی اچ پی استفاده کنید، یا می توانید به اینجا بروید و طبق آنچه گفته شده کد جاوا را دست کاری کنید. اما نکته ی دیگری که می ماند، پینگ کردن در بلاگ رولینگ است. کسی پیشنهادی ندارد؟
نظرها:

me too


Posted by: آزاده on September 1, 2005 11:38 PM


اینها همه نشانه های آغاز است . گر چه نباید دلنگران این جریانات بود و
به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند * چنین عزیز نگینی به دست اهرمنی .
دولت دیگران گذشت ، دولت اینان نیز هم ...
راستی موضوع جیم که سهله موضوع چ ح خ هم شما بخواین تعریف می شه :))


Posted by: هدي on September 2, 2005 12:13 PM


ارسال نظر:

Name:


Email:


Website:


Comment:Remember info?